Katana Parka może być kapitalnym towarzyszem w czasie późnej jesieni a także zimy. Jej lżejsza wersja świetnie ogrzeje także podczas chłodniejszych miesięcy wiosennych i letnich. Zarzuć ją na siebie wychodząc na prędkie zakupy, ubieraj do pracy oraz na siłownię. Kurtki Parki damskie sprawdzają się na wszelką okazję oraz w każdym miejscu. Jej rodowodu dopatruje się w nieprzemakalnej kurtce z kapturem oraz ściągaczem ubieranej przez Eskimosów mieszkających w rejonie koła okołobiegunowego, chociaż nazwa – rosyjska – to tyle co “kurtka z futerka renifera”.

Popularna „parka” i nie tylko, czyli co się nosi w tym sezonie.

Kurtka Parka może być doskonałym towarzyszem w trakcie późnej jesieni i zimy. Jej lżejsza odsłona świetnie ogrzeje także podczas chłodniejszych miesięcy wiosennych oraz letnich. Włóż ją na siebie wychodząc na szybkie sprawunki, noś do pracy i na siłownię. Kurtki Parki damskie sprawdzą się na wszelką okazję i w każdym miejscu. Jej rodowodu dopatruje się w nieprzemakalnej katanie z kapturem jak też ściągaczem noszonej przez Eskimosów mieszkających w rejonie koła podbiegunowego, aczkolwiek nazwa – rosyjska – to tyle co “kurtka z futra renifera”.

Rękawiczki

Źródło: pixabay.com
Ogromnie prędko atuty parki odkryli amerykańscy żołdacy, którzy wykorzystywali ją w czasie II Wojny Światowej. To dokładnie wówczas pojawiły się jej 2 najbardziej znane kolory: oliwkowy i biały jak też wiązanie na wysokości talii.

W sześćdziesiątych latach, wykorzystując wojskowe doświadczenia, Parka szturmem zdobyła zbocza narciarskie odmieniając swój wygląd wedle upodobań sportowców. Pojawiły się przeszycia, wszywki sztruksowe a także skórzane, a poza tym wyszukane wzory oraz kolory. Wyjątkowość kurtki parki zauważyły też subkultury młodzieżowe, jakie zaadoptowały ją jako wygodną alternatywę dla skórzanych katan i płaszczy. Współcześnie parka szyta jest z zestawienia nylonu, poliestru, i jest jedną z najczęściej wybieranych kurtek na chłodne dni.

Kurtkę parkę łącz z sukienką w kratę i wiązanymi botkami , ze sportowymi spodniami z lampasami jak też ulubionymi trampkami. Odpowiednie będą też rękawiczki mitenki – dodatkowe informacje tutaj. Idealnie sprawdzi się w połączeniu z letnią sukienką oraz obszernym swetrem.

Parka pasuje do szpilek i kaloszy, do tradycyjnych dżinsów i koronkowej bluzeczki. Latem ciekawie skomponuje się z trochę rozkloszowaną, jasną spódnicą czy skórzanymi spodniami.

Kliknij na odnośnik ręczniki z haftem, on przedstawi Ci wątek, który Cię właśnie zainteresował. Zobacz artykuł, zawierający ciekawe informacje.

Wszystkie powyższe odzienia jak też dodatki tj. paski do spodni nabędziesz w sklepie online.

Również swoje dzieci wyekwipujesz w ten sam sposób. W sieci sporo jest sklepów wirtualnych oferujących w jednym miejscu konfekcję zarówno damską, męską jak i dziecięcą. Niektóre z nich posiadają w asortymencie także buty dla dzieci Keen – więcej informacji na tej stronie. Prócz tego znajdziesz na ich stronach dużą ilość sugestii dotyczących tego w jaki sposób modnie i na czasie ubrać siebie i całą rodzinkę.