Podobno mężczyznom starcza tylko kilka par obuwia – sprawa niemożliwa dla każdej kobiety. Czasem zdarzają się wyjątki, panowie z ilością butów, jaka nawet kobiety może przyprawić o zawrót głowy, lecz to sprawa zupełnie wyjątkowa oraz spotykana niezwykle rzadko.

Niepodważalnie dobre buty dla prawdziwych twardzieli

Podobno mężczyznom starcza tylko kilka par obuwia – sprawa nie do pojęcia dla każdej kobiety. Czasami zdarzają się wyjątki, panowie z ilością butów, która nawet kobiety przyprawia o zawrót głowy, lecz to sprawa całkowicie wyjątkowa oraz spotykana niezwykle rzadko.

glany męskie

Autor: Centrum Kultury w Lublinie
Wyposażenie

Autor: Igor Menezes – Photographer
Źródło: http://www.flickr.com
Obuwie męskie, pomimo iż również dostępne w bogatym wyborze, nie jest aż tak zróżnicowane jak to dla pań, a przynajmniej większość mężczyzn tak sądzi, bo nigdy nie zgłębiała tego tematu. Czemu? Mężczyźni w większości nie przywiązują tak wielkiego znaczenia do wyglądu, nie gonią za trendami, nie czują potrzeby nabywania kolejnych par butów tylko dlatego, iż są one śliczne. Jednakże z pewnością można stwierdzić, że jeśli już coś kupują w obuwniczym, na przykład półbuty męskie, które na pewno powinny się znaleźć w każdej męskiej szafie, to z pewnością będzie najdroższy model (wejdź na ). Faceci wbrew temu, co się zdaje są gadżeciarzami i uwielbiają markowe produkty, uważają, iż ich posiadanie podwyższa ich status. Zatem kupują nowe buty rzadko, z reguły dopiero wówczas, kiedy poprzednie całkiem się rozpadną, ale za to podczas kupowania mają gest, czego, zważywszy na to, jak rzadko pojawiają się w obuwniczym, trudno im zabronić.
Obuwie takie jak półbuty bez wyjątku muszą znaleźć się w szafie każdego mężczyzny, bez względu na jego wiek, upodobań, stylu czy też przynależności do jakiejkolwiek subkultury – często zdarzają się okazje, podczas których po prostu trzeba je założyć.

Sprawdź także inne archiwum materiałów poruszających prezentowany wątek – bez obaw – wejście za darmo (http://www.angelka.pl/przed-sesja/), więc kliknij ten link.

Zaliczyć do nich można śluby, obronę licencjacką, ważne uroczystości rodzinne i tym podobne.

Jednakże istnieje sporo typów obuwia, jakie, ze względu na swoje specyficzne cechy, goszczą jedynie w niektórych szafach (pełna oferta na ). Zaliczyć do nich można glany męskie – bardzo charakterystyczne, zakładane szczególnie przez młodych.