Każdy z nas przynajmniej dwa razy do roku dokładnie sprząta swoją szafę. Pierwsze porządki przeprowadza się na wiosnę, a druga część odbywa się wczesną jesienią. W obu sytuacjach chodzi o to, by na półkach nie leżały ubrania, które i tak nie będą przez nas noszone, ponieważ nie są odpowiednie do okresu w roku.

Nadchodzi chłodniejszy okres, przygotuj się porządkując szafę!

Każdy z nas przynajmniej dwa razy w roku gruntownie sprząta swoją szafę. Pierwsze porządki są przeprowadzane na wiosnę, a druga część odbywa się wczesną jesienią. W obu przypadkach chodzi o to, by na półkach nie zalegały ciuchy, które i tak nie będą przez nas noszone, bo nie pasują do okresu w roku.

klient

Autor: diva
Źródło: diva
4 edycja konkursu Fashion Designer Awards

Autor: Fashion Designer Awards
Źródło: Fashion Designer Awards
Mężczyźni w tym okresie zmieniają układ na półkach bliżej układając długie spodnie, a rybaczki odsuwają w głąb szafy. Dla kobiet często staje się to również pretekstem do zakupów, bo trzeba przecież skompletować garderobę na idącą zimę zgodnie z obecnymi w tej chwili trendami. Strój kąpielowy, spódniczki, lekkie sukienki, czy sandałki lądują teraz na dnie szafy, żeby zrobić miejsce ciepłym swetrom, długim spódnicom i grubym rajstopom. W przypadku obydwóch płci takie doroczne wietrzenie garderoby może stać się też pretekstem do pozbycia się niektórych ubrań przez ofiarowanie ich komuś, lub sprzedanie na garażowych wyprzedażach, czy internetowych portalach.

Czy wiesz, że więcej odnajdziesz w treści (https://www.arapneumatik.pl/k-21-przekladnie-slimakowe-zaworowe-rotork) innego serwisu? To właśnie tam znajdziesz dokładniejsze wiadomości dotyczące omawianej tutaj kwestii.

W taki sposób, lub odwiedzając galerie handlowe warto też zakupić nowe letnie spódniczki, koszulki polo, kąpielówki, lub strój kąpielowy na przyszły sezon, ponieważ własnie w tym okresie w sklepach mamy największe wyprzedaże! Jasnym jest, że w listopadzie raczej myśli się o kupnie swetra, a nie lekkich ubrań, lecz naprawdę tego typu zakupy tworzą niepowtarzalną szansę do zaoszczędzenia paru groszy na zakupach. Najczęściej trzeba jednak się mocno pospieszyć, bo dużo osób wprost czeka na jesienne wyprzedaże w ulubionych sieciówkach. Rzecz jasna o tej porze roku najbardziej istotne jest odkopanie i odświeżenie zimowych płaszczy i grubych szali, ale na dnie szafy można już przecież przygotować bikini na następny rok…

Klimat w naszym kraju zmienia się bardzo dynamicznie i nawet w połowie października mogliśmy jeszcze chodzić w krótkich rękawkach, ale zima szybciej lub później nadejdzie, więc musimy być gotowi na jej powitanie. Sroga, czy nie, będzie wymagała od nas konkretnego ubioru, więc warto przygotować się wcześniej, niż w panice szukać zimowych kurtek gdy przyjdą pierwsze mrozy.