Każdego dnia idąc ulicą mijasz setki mężczyzn. Pewna część z nich przyodziana jest całkiem od czapy, natomiast część po prostu zachwyca – pociąga spojrzenia nie wyłącznie pań, ale też mężczyzn.
Prawdopodobnie nieraz zastanawiałeś się w jaki sposób się to dzieje? Metodą na rozwikłanie owej zagadki może być odpowiednie skompletowanie swej garderoby! Pośród elementów garderoby nie ma ważnych oraz mniej istotnych.

Jak skompletować męską garderobę?

Każdego dnia na ulicach spotykasz setki facetów. Część z nich przyodziana jest zupełnie od czapy, a część zachwyca – przyciąga spojrzenia nie tylko pań, lecz także mężczyzn.
Prawdopodobnie niejednokrotnie zastanawiałeś się w jaki sposób się to dzieje? Metodą na rozwikłanie tej zagadki może być odpowiednie wyposażenie swej garderoby! Wśród fragmentów garderoby nie ma istotnych i mniej istotnych.

Kolekcja Jackpot wiosna 2013

Autor: Jackpot
Źródło: Jackpot
Wszystko jest ważne, jednakże niektóre składniki są kluczowe.

Chcesz przeczytać analogiczne publikacje na taki wątek? Ta wiarygodna witryna (http://www.lubiebuty.pl/) prezentuje dokładnie to, czego szukasz.

Te kluczowe składniki to należycie dobrane buty, spodnie i tak zwana „góra”, a więc koszula, sweter a także marynarka. Wychodzi na to, że istotne jest wszystko. I jest tak – z tą różnicą, że najistotniejsze będzie, by pojedyncze „podzespoły” naszego odzienia „wywodziły” się z tego samego stylu. O co idzie? O to, aby nie zestawiać sportowych bucików ze spodniami od garnituru i koszulą w paski – a na wierzchu z kurtką ortalionową.

Marianna Tomaszko

Autor: Karen Eliot
Źródło: http://www.flickr.com
Ważne jest, aby trzymać się jednego stylu – potencjalne mieszanki dopuszczalne są jedynie w kwestiach kolorów jak też dodatków – i tutaj też bez przesadnej ekstrawagancji. Powinniśmy o tym pamiętać, dlatego że kompozycja doskonała to okrycie w jednym stylu – stylowe buty, spodnie w kant lub modne jeansy, t-shirt doskonale przylegająca do ciała plus marynarka. Takowe zestawienie świetnie sprawdzi się na wieczorne eskapady albo do pracy – pod warunkiem, iż nie obowiązują tam uniformy.

Wypróbowanym rozwiązaniem są też swetry pod marynarkę – od kilku lat zastępują z sukcesem golfy, które może i były cieplejsze, ale obecnie są niemodne. W sklepach tradycyjnych jak też online w sprzedaży jest odzież męska XXL.