Ile razy mamy ochotę na pełen odpoczynek, oczyszczenie ciała i duszy. Oferują nam to przeróżne salony SPA w różnych zakątkach Polski i Europy. Na nieszczęście, zwykle wartość takich zabiegów przewyższa limit posiadanego kapitału, jaki możemy poświęcić na tego typu rozrywki. Zatem, co uczynić?

Czy jest sposób na całkowity relaks? Wizyta w SPA jest pomysłem luksusowym, lecz my mamy na to inny środek.

Ile razy mamy chęć na pełen odpoczynek, oczyszczenie ciała oraz duszy. Sugerują nam to przeróżne salony SPA w najrozmaitszych ustroniach Polski oraz Europy. Na nieszczęście, zwykle cena takich zabiegów przewyższa limit posiadanego kapitału, jaki możemy przeznaczyć na tego typu rozrywki. Toteż, co zrobić?

sól do kąpieli

Autor: Tyrone Adams
Źródło: http://www.flickr.com
Salony SPA są bezwzględnie słynniejsze pośród kobiet niż mężczyzn. To niewiasta lubi pławić się w różnego rodzaju maskach, kremach oraz mlekach z miodem – naturalne masła do ciała. Ciało kobiety jest delikatne i subtelne, wobec tego wymaga wzmożonej opieki. Prawdopodobnie każdy facet kocha muskać ciało, które jest delikatne jak płatek róży.

zapachowe sole do kąpieli

Autor: MBC Foods
Źródło: http://www.flickr.com

Większość płci pięknej, nawet jeżeli nie pieniędzy nie mają zbyt wiele, lubią od czasu do czasu przeznaczyć, chociażby nieco większą kwotę na chwilę rozkoszy. Pobyt w profesjonalnych salonach SPA często uzależniona jest od szczęśliwych uwarunkowań, które jesteśmy w stanie odszukać na portalach z ekstra okazjami. Cena zabiegów często jest o połowę mniejsza, a hotele przyciągają swym blaskiem. Takie weekendowe wypady możemy na dodatek spożytkować na zwiedzanie miasteczka, w którym zlokalizowany jest dom SPA lub zwyczajnie odpoczynek oraz zachwycanie się przyrodą, ponieważ często mieszczą się one w górach.

Jednym z bardziej sławnych środków ulepszania urody są kąpiele solankowe. Nie dość, że jest szansa zastosowania masaży wodnych oraz zaznania głębokiego odpoczynku ze względu na ogólne właściwości wody, to dodatkowym składnikiem są tutaj wody chlorkowo-sodowe. Lecznicze działanie tych wód zmniejsza pobudliwość nerwów czuciowych i ruchowych, wzmacnia ukrwienie skóry, normalizuje ciśnienie, polepsza sprawność serca, wzrasta przewietrzenie płuc, stymuluje przemianę materii i poprawia odporność. Jak widać, przeznaczenie jest wszechstronne. Aż żal nie skorzystać!

Dla osób, które niezupełnie uczestniczą w takich aktywnościach, z różnorodnych powodów, istnieje alternatywa.

Będziemy wdzięczni za wszystkie komentarze z witryny (https://pl.babor.com/products/baza-pod-makija/90/tags/190). Są one dla nas istotne, ponieważ informują, czy nasze posty docierają do czytelników i jak bywają postrzegane.

Jest nią sól do kąpieli która też zapewnia relaks oraz wspomaga regenerację sił. Na dodatek pomaga w leczeniu skóry. Możemy zużytkować ją w domu, w swojej wannie, a cena jest znacznie bardziej przystępna niż wizyty w salonach. Istnieją też różne rodzaje, które znajdują przeznaczenie w różnych przypadkach.