Sukienki z printami roślinnymi to przebój tego lata. Można je uwielbiać bądź nie, jednakże należy przyznać, że prezentują się wyjątkowo.

Wzory na sukience – kochamy czy nie?

Sukienki z printami roślinnymi to przebój tego lata. Można je lubić albo nie, lecz trzeba przyznać, że wyglądają wyjątkowo.

Typowa, prosta sukienka zupełnie zmienia swój charakter właśnie dzięki nadrukowi. Tego typu sukienki perfekcyjnie nadają się dla pań, które pragną schować mankamenty figury. Przewrotnie, sukienki z wszelkimi nadrukami przyciągają wzrok, jednakże do samej sukienki, a nie do potencjalnych niedoskonałości figury.

Autor: IMUNZI

Wyobraźmy sobie sukienkę gładką, w kolorze piaskowym. Gdy sukienka jest idealnie dobrana, a my mamy jakieś fałdki to niestety nie da się tutaj nic ukryć. Gładki, niezróżnicowany materiał (zobacz też: włókniny igłowane podszewkowe) będzie niemiłosierny dla nas. Całkiem co innego sukienka z nadrukiem – nasze możliwości na zamaskowanie niektórych niedoskonałości są zdecydowanie większe.

Zobaczmy, jakie nadruki są hitami tego lata?

sukienka

Źródło: http://sklep.maximussukienki.pl/

Musicie przyznać, że trudno oderwać wzrok – ciekawe okulary wrocław-> www.fabrykaoptyka.pl/ – od tego typu sukienek, czyż nie?
Ubierając sukienkę z nadrukiem warto pamiętać, ażeby nie przeholować z dodatkami. Obowiązuje złota zasada umiaru – im mniej, tym lepiej. Sukienka będzie grać tutaj pierwsze skrzypce, dodatki mają zostać dodatkami. Nie ubierajmy do przesady dekoracyjnych butów, torebki z aplikacjami też lepiej zostawić na inną okoliczność. Jeżeli wieczór czy dzień zapowiada się zimniej i wkładamy coś na wierzch – niech bolerko czy sweter również będą w pościągliwych, jednolitych kolorach.