Zbyt duża ilość tkanki tłuszczowej to problem, który zamienia się w kompleks u sporej liczby kobiet i mężczyzn. Takie osoby nie zostają pozostawione na pastwę losu, ponieważ dzięki pomocy medycyny estetycznej można rozwiązać ich problem.

Wspaniała metoda, jak poprawić swoją urodę. Całkowicie skutecznie i bezpiecznie, skorzystało już z niej wiele osób

Zbyt duża ilość tkanki tłuszczowej to problem, który zamienia się w kompleks u sporej liczby kobiet i mężczyzn. Takim osobom można jednak skutecznie pomóc, ponieważ dzięki pomocy medycyny estetycznej można rozwiązać ich problem.

Blizny, cera

Autor: fotolia.com
Źródło: fotolia.com

Medycyna estetyczna polega na modelowaniu ciała i twarzy w bezpieczny sposób – posługując się własnymi komórkami tłuszczowymi. Na uwagę zasługuję szczególnie lipofiling. Tak nazywa się metoda,której popularność ostatnimi czasy znacznie rośnie na całym świecie.
Zasada działania jest bardzo pomysłowa, pacjent może pozbyć się dużej ilości tłuszczu z jednego miejsca i uzupełnić nim pewne braki zupełnie gdzie indziej. Trzeba przyznać, że to dobra metoda, zdecydowanie lepsza od wypełniaczy czy sztucznych implantów. Zabieg polegający na przeszczepianiu tłuszczu to kilka etapów. Pierwszy to naturalnie pobranie tkanki tłuszczowej z miejsca, gdzie jest jej nadmiar. W zdecydowanej ilości przypadków są to okolice bioder, brzucha, pośladków lub ud. Liposukcja, tak określamy pobranie przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym.
Następnie pobrany materiał zostaje odwirowany,

Co wpływa na jędrność skóry twarzy

Autor: 123rtf
Źródło: 123rtf

przy pomocy odśrodkowej siły grawitacji, co pozwala na pozbycie się z niego zanieczyszczeń. Skutkiem tej procedury jest uzyskanie tłuszczu o różnej gęstości, która ma w sobie odmienną ilość komórek macierzystych. Taki materiał jet odpowiedni do ostatniego etapu, którym jest iniekcja komórek tłuszczowych w nowe miejsce (zobacz szczegóły). Warto nadmienić, że zabieg jest bezbolesny, bo odbywa się w znieczuleniu miejscowym, jest również całkowicie bezpieczny.

Do najważniejszych zalet należy fakt wykorzystania własnego materiału do zabiegu. Gwarantuje to komfort psychiczny, ale też względy praktyczne. Pozwala to wyeliminować reakcje uczuleniowe.

Czy ekscytuje Cię omawiana kwestia? Jeśli tak, to kliknij ten link i zdobądź pomocne informacje również na pokrewnej witrynie.

Zabieg ponadto nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Jednocześnie, lipofiling może być wykonywany równolegle z innymi zabiegami, na przykład, z liposukcja laserową. Takie zabiegu można przeprowadzić w każdym dużym mieście, najlepiej odszukać odpowiednią klinikę w internecie szukając na przykład frazy lipofilling Wrocław.