Każda z nas chce wyglądać interesująco, gdy wreszcie można zrzucić z siebie zimowe kurty, swetry i szaliki. Nasza cera jest przesuszona, włosy zniszczone od wkładania czapek, natomiast skóra domaga się promieni słońca. Wiosna jest etapem przygotowawczym do lata. Kiedy i jak dbać o siebie? Aby żyć w zgodzie ze swoim ciałem warto dbać o nie przez okrągły rok.

Obudź się na wiosnę

Każda z nas chce wyglądać atrakcyjnie, kiedy nareszcie można zrzucić z siebie zimowe kurtki, swetry i szaliki. Cera jest przesuszona, kędziorki zniszczone od wkładania czapek, zaś skóra domaga się pierwszych promieni słońca. Wiosna jest etapem wstępnym do lata. Kiedy i w jaki sposób dbać o siebie? Aby żyć w zgodzie ze swoim ciałem wskazane jest dbać o nie przez okrągły rok.

Aktywność fizyczna. Nikt Ci nie karze stać się wyczynowym sportsmenem, jednak troszeczkę ruchu nikomu jeszcze nie zaszkodziło. Nie posługuj się wykrętami, iż nie masz czasu, pieniążków, na zewnątrz jest brzydka aura, ponieważ z takowym podejściem do niczego nie dojdziesz. Jedz zdrowo! Nie idzie tutaj o diety, ale o przemyślane spożywanie wyrobów. Wiosna tuż tuż, więc będziemy mieć do wyboru co niemiara wyśmienitych sezonowych warzyw oraz owoców. Należy z tego skorzystać, bo jak zwykle zima nam poskąpiła takich darów natury. Po czasie zimowym warto oczyścić i odkwasić organizm. Dokonać tego możemy poprzez obniżenie spożycia wyrobów zwierzęcych,

kręcone-włosy-obrazek1

Autor: Stacie DaPonte
Źródło: http://www.flickr.com

aktywizujących napojów, ciężkostrawnych dań, słonych zakąsek, po jakie zimą szczególnie chętnie się sięga, ażeby poprawić sobie samopoczucie. Wiosna budzi nas do życia, zatem korzystajmy z świeżych warzyw i owoców, a również kiełków czy ziół, które są bogactwem składników mineralnych.

Włosy. Pozwól sobie na wizytę u fryzjera, jaki zajmie się nimi w profesjonalny sposób. Nie jedynie zatroszczy się o Twój nowy wygląd, lecz też je odżywi i doradzi, jak o nie troszczyć się w domowych warunkach. Do wyboru masz dużą gamę masek regenerujących oraz szampon do włosów kręconych. Ręce i stopy. Używaj na co dzień kremu, a dwa razy na tydzień zrób sobie peeling. Ciało. Wiosna coraz to bliżej, zatem przy jocie ruchu i zdrowej diecie twoje ciało nabierze jędrności. Można mu dodatkowo pomóc używając kremów ujędrniających. Najważniejsza będzie systematyczność ich stosowania. Nic ci nie da używanie takich kremów raz na tydzień. Czas zadbać o makijaż (kliknij i zobacz także – maszyna do makijażu permanentnego) oczu. Rekomenduję zestaw Revitalash do pielęgnowania rzęs.
Im wcześniej poczniemy o siebie dbać tym prędzej ujrzymy rezultaty. Tak więc nie ma na co odkładać tego na potem, bo wiosna na pewno nie będzie na was czekać Zbudź się na wiosnę.