Jeżeli zastanawiamy się nad kupnem odzieży przeznaczanej do zadań specjalnych opłaca się zainwestować w tę pochodzącą od sprawdzonego producenta. Jedynie wtedy można mieć gwarancję, że będzie się ona sprawdzać w tych najtrudniejszych warunkach i w żadnym wypadku nas nie zawiedzie.
Właśnie takie ubrania proponuje sklep Helikon.

Survivalowa odzież najlepszej klasy

Jeśli zastanawiamy się nad kupnem odzieży przeznaczonej do specjalnych zadań warto zainwestować w tę pochodzącą od dobrego producenta. Jedynie wówczas można mieć gwarancję, iż sprawdzi się ona w tych trudnych warunkach i w żadnym wypadku nas nie zawiedzie.
Dokładnie taką odzież oferuje sklep Helikon.

W trakcie kilkunastu lat swojej działalności wyrobił on sobie wspaniałą markę, poprzez co pozyskał ogromne grono klientów i w dalszym ciągu zdobywa nowych. Taki rodzaj odzieży po prostu musi realizować wszystkie obietnice, które daje jej wytwórca, nie ma tu miejsca na eufemizmy lub wszelakie naciąganie faktów. Od jej wysokiej jakości zależy nie raz zdrowie ludzkie. Czemu? Przykładowo wybieramy się wczesną wiosną na biwak w lesie. Przed nim chcemy zaopatrzyć się we właściwą odzież. Dlatego wybieramy polar, na którym producent napisał, iż doskonale sprawdza się w trakcie mrozu. Zatem jeżeli producent nagiął fakty, a my daliśmy się na to nabrać, możemy nie tylko złapać katar, ale cała przygoda może się zakończyć znacznie poważniejszą chorobą. Dlatego warto robić zakupy w przetestowanych miejscach, jak przykładowo sklep Helikon . Długoletnia współpraca z różnorodnymi producentami sprawiła, iż oferuje on bardzo konkurencyjne ceny.
kobieta w zielonej sukience

Autor: Tigist Sapphire
Źródło: http://www.flickr.com

www.e-militaria.pl/helikon_14

Warto korzystać z usług tego sklepu nawet, jeżeli nie planujemy żadnych ekstremalnych wypraw. Odzież specjalistyczna przydaje się w zwyczajnym życiu, jest znacznie skuteczniejsza, szczególnie jeśli chodzi o ochronę przez wiatrem aniżeli zwykłe ubrania.

Na przykład kurtki softshell (przeniesiony tutaj) mimo że cienkie, wspaniale izolują przed zimnymi podmuchami oraz niskimi temperaturami. Doskonale sprawdzają się podczas codziennych wyjść, dostępne są w niezwykle szerokiej gamie barw.