Każda dama po 40-stce z lepszym lub gorszym rezultatem walczy z typowymi oznakami starzenia się cery czy ogólniej mówiąc, całego organizmu. Najczęściej stosowaną kuracją staje się aplikowanie olejków przeciw zmarszczkom. Niekiedy przedstawicielki płci pięknej stosują też różnego typu diety, które mają zregenerować organizm i przez to korzystnie wpłynąć na stan skóry. Jednak nie trzeba być specjalistą, by wiedzieć, że domowe terapie nie są tak efektywne, jak z pewnością życzyłyby sobie tego panie.

Supernowoczesne zabiegi w medycynie estetycznej – skrótowa charakterystyka dwóch wybranych kuracji

Każda kobieta po 40-stce z lepszym lub gorszym rezultatem walczy z typowymi oznakami starzenia się skóry czy ogólniej rzecz ujmując, całego ciała. Najczęściej stosowaną kuracją jest aplikowanie kremów przeciwzmarszczkowych. W niektórych przypadkach przedstawicielki płci pięknej stosują również różnego typu diety, które mają wzmocnić organizm i tym samym korzystnie wpłynąć na wygląd cery. Jednakże nie trzeba być lekarzem, żeby wiedzieć, że domowe zabiegi nie są tak skuteczne, jak zapewne życzyłyby sobie tego elegantki.

liposukcja laserowa

Źródło: http://www.lipoline.pl/

Na szczęście nowoczesna medycyna estetyczna proponuje zdesperowanym sześćdziesięciolatkom alternatywne rozwiązania. O liposukcji wiemy już niemało – wspomniany zabieg oferują bodajże wszystkie liczące się placówki medycyny estetycznej. Usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z podbrzusza albo ud jest oczywiście inwazyjną metodą, ale pacjent traci zbędne kilogramy bez konieczności wykonywania forsownych ćwiczeń, a jednocześnie figura zyskuje na atrakcyjności. Damy, którym nieobce jest wyrażenie liposukcja Kraków dobrze wiedzą, że taka metoda ma także i swoje ograniczenia, chociażby to, że ilość eliminowanego tłuszczu nie powinna przekraczać limitów określonych przez lekarza, więc liposukcja nie bywa, by tak to ująć, lekiem na całe zło, dowiedz się więcej: liposukcja kraków.

Po przeczytaniu naszego tekstu korci Cię, aby napisać na naszej stronie małe komentarze na temat (http://pl.babor.com/products/age-id-make-up/line/31939)? Nie czekaj! Nawet najmniejsza ocena jest dla nas istotna.

Usunięty nadmiar tkani tłuszczowej w żadnym wypadku nie musi się zmarnować – można go z powodzeniem wykorzystać do wypełnienia części ciała, które wymagają tego zabiegu. Lipofilling, bo tutaj o nim rzecz, jest jedną z najnowocześniejszych technik wygładzania zmarszczek pod oczami i modelowania niektórych partii ciała, np. piersi lub pośladków.

lipofilling

Źródło: pixabay

Kobiety zainteresowane takim zabiegiem mogą łatwo zapoznać się z jego pozytywnymi efektami – w sieci można wyszukać wiele ciekawych artykułów, a hasło lipofilling Wrocław (polecamy sprawdzić) okaże się pomocne przy poszukiwaniach najbliższej niepublicznej placówki, która wykonuje tego rodzaju zabiegi. Właściwości regeneracyjne naszego organizmu bez przerwy zaskakują badaczy. I chociaż o komórkach macierzystych wiemy coraz więcej, to najprawdopodobniej nie każda elegantka ma świadomość tego, że wykorzystuje się je także w gabinetach urody. Odpowiednio spreparowane komórki likwidują zmarszczki i poprawiają stan cery. A podczas terapii można też wykorzystać preparat pozyskany z tkanki tłuszczowej konkretnej pacjentki, więc liposukcja nie musi już dłużej kojarzyć się jedynie z kuracjami wyszczuplającymi.