W biurze nie przystoi wytwornym kobietom pojawiać się w spodniach z dresu i wyciągniętej koszulce. Niejedna pani musi być niezwykle elegancka. Zwłaszcza jeżeli pełni w firmie ważne stanowisko lub często spotyka się z kontrahentami.

Styl ubierania się kobiet do pracy w dzisiejszych czasach jest niezwykle swobodny, ale mimo to niezwykle elegancki

W pracy nie wypada eleganckim paniom pokazywać się w dżinsach i wypłowiałej koszulce. Niejedna kobieta musi być bardzo strojna. Głównie jeżeli pełni w firmie istotne stanowisko lub nierzadko spotyka się z klientami.

moda damska

Autor: Team at Carnaval.com Studios
Źródło: http://www.flickr.com
Nie jest prawdą, że moda damska na co dzień jest nieinteresująca. Każda kobieta może ubierać się na wiele różnych możliwości i nieustannie być atrakcyjną. Można mieszać różne konwencje i epoki – . Przykładowo możemy wybrać gładką sukienkę, która nie będzie zbyt seksowna czy awangardowa. Dodatkowo dołączymy delikatny, długi łańcuszek (zobacz również – złoty łańcuszek damski idealne dla dziewczyny) z wielkim wisiorem. Ta sama kompozycja wieczorem może stać się nieco bardziej nietradycyjna, jeśli wybieramy się do pubu zobaczyć się z przyjaciółkami. Mamy sposobność wtedy dorzucić krasą marynarkę i jasnożółty kapelusz. To zaledwie jedna z wielu aranżacji. W obecnych czasach panie mogą także bez problemów nosić spodnie i często korzystają z tej szansy. komplety ze spodniami nadal mogą być bardzo kobiece – . Udowodniła to już niemal pięćdziesiąt lat temu Coco Chanel. Aby dobrze czuć się w strojach, które zakładamy, powinnyśmy pamiętać o odpowiednim dopasowywaniu fasonu i odcieni materiału. Nie licząc szyku ważne jest również poczucie komfortu.
Moda damska jest jak kameleon – ciągle się przeobraża.

Jedna sukienka w przeróżnych kompozycjach prezentuje się zupełnie inaczej. Idealnie! Dzięki temu możemy mieć w szafie minimalną ilość dobrze dobranych ubrań, które zawsze zezwolą nam czuć się pięknie.