Przystojny mężczyzna nie może nie być ogolony – stwierdzenie to bez przerwy trzyma aktualność w przypadku zdecydowanej większości naszych panów. Rzecz jasna nie mówimy tu o przypadkach, gdy ktoś posiada wypielęgnowane wąsy czy brodę. Również niewielki, kilkudniowy zarost w niejednej sytuacji może dodać panom stanowczości i atrakcyjnego wyglądu. Lecz w życiu codziennym, a co więcej przy ważnych wydarzeniach, zarośnięta, nieogolona twarz wygląda niezbyt dobrze.

Przystojny facet nie może nie być ogolony! Zobacz nasze rady

Zadbany mężczyzna powinien być ogolony – to twierdzenie bez przerwy jest aktualne w przypadku bardzo dużej części naszych mężczyzn. Oczywiście nie mówimy tu o przypadkach, kiedy ktoś posiada wypielęgnowane brodę i wąsy. Także niewielki, kilkudniowy zarost w wielu sytuacjach dodaje mężczyznom stanowczości i atrakcyjnego wyglądu. Lecz w codziennych okolicznościach, a co więcej przy ważnych wydarzeniach, zaniedbana, z dużym zarostem twarz prezentuje się niechlujnie.

mężczyzna

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Ciężko sobie wyobrazić dystyngowanego mężczyznę w smokingu na swoim weselu, posiadającego wielodniowy zarost, albo wybierającego w takim stanie na kwalifikacyjną rozmowę. Zadbana twarz nie tylko prezentuje się znacznie lepiej, lecz będzie również świadczyć o tym, że facet o siebie lubi zadbać.

Jeśli masz chęć znaleźć materiały na ten temat, to przejdź tutaj zegarki s.oliver sklep i przejrzyj inne informacje odnośnie przedstawianego zagadnienia.

Jeżeli nie chce mu się przeznaczyć kilku minut rano na pozbycie się zarostu, to tym bardziej może on nie dbać o inne, dużo ważniejsze w życiu rzeczy. A w końcu pozbycie się zarostu nie do trudnych nie należy, szczególnie przy tak dużych możliwościach, jakie obecnie występują.

W każdym sklepiku czy też markecie jednym z najważniejszych towarów, które się sprzedaje, są maszynki do golenia. Trudno się temu dziwić, bo w końcu na Ziemi jest kilka miliardów panów i duża część z nich będzie potrzebowała swojego zarostu pozbyć się jakimś sposobem. Kilku producentów zbudowało wręcz potęgę na takich akcesoriach, tworząc marki warte miliardy dolarów i działające na całym świecie. Duża część panów stosuje maszynki do golenia, w wersji jednorazowej lub z wymiennymi wkładami.

mężczyzna

Autor: Blue Inc
Źródło: http://www.flickr.com

Dużą popularnością także się cieszą wersje elektryczne maszynek, za ich pomocą da się ogolić bez konieczności używania pianek. Ale najwięksi faceci, stuprocentowi mężczyźni tylko się uśmiechną widząc te najnowsze wynalazki techniczne. Dla nich liczyć się będzie tylko tradycyjne golenie, tak jak robili to ich ojcowie i dziadkowie. Będą im do tego celu potrzebne pędzle do golenia, dobra pianka no i oczywiście bardzo ważny, a przy tym bardzo niebezpieczny sprzęt, czyli bardzo ostra brzytwa.