mężczyzna
Przystojny facet powinien być ogolony – to twierdzenie bez przerwy trzyma aktualność w przypadku większości naszych panów. Rzecz jasna nie mówi się tu o przypadkach, kiedy ktoś będzie miał wypielęgnowane brodę i wąsy. Również nieduży, kilkudniowy zarost w wielu sytuacjach może dodać mężczyznom męskości i atrakcyjności. Lecz w codziennych okolicznościach, a co więcej w czasie najważniejszych wydarzeń, zarośnięta, nieogolona twarz prezentuje się niezbyt dobrze.

Przystojny facet nie może nie być ogolony! Zobacz nasze rady

Zadbany mężczyzna powinien być ogolony – to twierdzenie bez przerwy jest aktualne w przypadku bardzo dużej części naszych mężczyzn. Oczywiście nie mówimy tu o przypadkach, kiedy ktoś posiada wypielęgnowane brodę i wąsy. Także niewielki, kilkudniowy zarost w wielu sytuacjach dodaje mężczyznom stanowczości i atrakcyjnego wyglądu. Lecz w codziennych okolicznościach, a co więcej przy ważnych wydarzeniach, zaniedbana, z dużym zarostem twarz prezentuje się niechlujnie.

mężczyzna
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Ciężko sobie wyobrazić dystyngowanego mężczyznę w smokingu na swoim weselu, posiadającego wielodniowy zarost, albo wybierającego w takim stanie na kwalifikacyjną rozmowę. Zadbana twarz nie tylko prezentuje się znacznie lepiej, lecz będzie również świadczyć o tym, że facet o siebie lubi zadbać. Jeżeli nie chce mu się przeznaczyć kilku minut rano na pozbycie się zarostu, to tym bardziej może on nie dbać o inne, dużo ważniejsze w życiu rzeczy. A w końcu pozbycie się zarostu nie do trudnych nie należy, szczególnie przy tak dużych możliwościach, jakie obecnie występują.

W każdym sklepiku czy też markecie jednym z najważniejszych towarów, które się sprzedaje, są maszynki do golenia.

Czy rozważana kwestia głęboko Cię zajęła? Jeżeli tak, to kliknij ten link, a tam zobaczmy także (https://butyscholl.pl/buty-solidus) podobne teksty.

Trudno się temu dziwić, bo w końcu na Ziemi jest kilka miliardów panów i duża część z nich będzie potrzebowała swojego zarostu pozbyć się jakimś sposobem. Kilku producentów zbudowało wręcz potęgę na takich akcesoriach, tworząc marki warte miliardy dolarów i działające na całym świecie. Duża część panów stosuje maszynki do golenia, w wersji jednorazowej lub z wymiennymi wkładami.

mężczyzna
Autor: Blue Inc
Źródło: http://www.flickr.com

Dużą popularnością także się cieszą wersje elektryczne maszynek, za ich pomocą da się ogolić bez konieczności używania pianek. Ale najwięksi faceci, stuprocentowi mężczyźni tylko się uśmiechną widząc te najnowsze wynalazki techniczne. Dla nich liczyć się będzie tylko tradycyjne golenie, tak jak robili to ich ojcowie i dziadkowie. Będą im do tego celu potrzebne pędzle do golenia, dobra pianka no i oczywiście bardzo ważny, a przy tym bardzo niebezpieczny sprzęt, czyli bardzo ostra brzytwa.