Jeżeli jesteśmy personą na wysokim stanowisku, to, jak się ubieramy jest bardzo ważne. Gdyż nie jesteśmy jedynie oceniani za nasze kompetencje i charakter, te czasy minęły na zawsze.

Pragniesz prezentować się elegancko w pracy? Odszukaj stylistkę

Jeśli jesteśmy osobą na najwyższym stanowisku, to, w jaki sposób się ubieramy jest szalenie istotne. Gdyż nie jesteśmy jedynie oceniani za nasze umiejętności i charakter, te czasy minęły bezpowrotnie.

Teraz, jeżeli chcemy żeby szefowie i podwładni nas poważali, musimy się właściwie ubierać. Lecz nie każdy ma sprawdzone wyczucie estetyczne, są osoby które po prostu nie mają konceptu jak komponować strój ze sobą. jednak całe szczęście jest i na to rada. W Poznaniu odszukamy tak samo dużo stylistek, jak i liczne szkolenia dress code

Nieraz musisz brać udział w ważnych, służbowych bankietach? Z pewnością w takim razie potrzebna ci będzie osobista stylistka Pani tego rodzaju będzie twoją ostoją w momentach, kiedy nie będziesz wiedziała, jak skomponować ubiór.

odzież

Autor: Sammy Zimmermanns
Źródło: http://www.flickr.com

Stylistka tego typu pierw przyjrzy się twojej szafie, powie ci, jak dobierać konkretne części garderoby ze sobą, oraz których wariantów potrzebujesz szczególnie unikać.

Jeżeli poszukujesz innych informacji na prezentowany wątek, to też rzuć okiem na (https://numoco.sklep.pl/blog/stylizacje/dla-kogo-i-na-jakie-okazje-sprawdzaja-sie-dlugie-sukienki/) pokrewne materiały, które podnoszą tę tematykę.

Poza tym, powie ci, jakie ciuchy są najwłaściwsze dla twojego typu sylwetki. W przypadku ważniejszych wyjść, osobista stylistka uda się razem z tobą na zakupy, powie ci co wybrać, poinformuje, który kolor rządzi w aktualnym sezonie.

Nareszcie zacząłeś wspinać się po szczeblach korporacji w której jesteś zatrudniony? Dostałeś wysoki awans i zupełnie zmieniasz swoją prace? Zapewne cieszysz się bardzo z tego stanu rzeczy, lecz na pewno ma to też swoje małe wady. Otóż w korporacjach na wysokich funkcjach króluje kodeks ubioru, który trzeba opanować jak najlepiej, jeżeli nie chce się wyjść na personę niekulturalną. Całe szczęście w Poznaniu od kilku lat organizowane są szkolenia dress code. Te trwające pare miesięcy spotkania, odbywają się przeważnie dwa razy w tygodniu. Dowiesz się tam, jak komponować ubranie do biura, jakiego rodzaju obuwia używać, jak zabezpieczyć się przed upałem w momencie, kiedy zwiewna sukienka jest nie na miejscu. Dowiesz się także co to jest casual Friday, oraz jakie zasady w przypadku tego dnia panują. Po zakończeniu tego szkolenia, będziesz bez problemu potrafiła komponować sobie strój do codziennej pracy, a także na ważniejsze wyjścia.

Podstawową rzeczą, jaka widzą u nas ludzie jest nasz ubiór. Z tego powodu jeżeli jesteśmy personą na wysokim stanowisku, potrzebujemy o niego właściwie zadbać. Na szczęście Poznań to Spore miasto, w który odnajdzie się zarówno osobista stylistka oraz szkolenia dress code.