Nikogo nie musi się chyba przekonywać, że w słowach “jak cię widzą, tak cię piszą” jest bardzo dużo prawdy. Czy tego chcemy czy nie, inni osądzają nas po wyglądzie i nie jesteśmy w stanie tego zmienić.

Od aparycji może zależeć kariera? Oczywiście, że tak!

Nikogo nie musi się chyba przekonywać, że w słowach “jak cię widzą, tak cię piszą” jest bardzo dużo prawdy. Czy tego chcemy czy nie, inni oceniają nas po wyglądzie i nie jesteśmy w stanie tego zmienić.

A jeśli czegoś nie da się zmienić, to lepiej to zaaprobować, a następnie jak najlepiej się dostosować. Szukając nowej pracy, licząc na awans, czy też polując na nowych kontrahentów do własnej firmy, warto zwrócić uwagę na fakt, czy nasz wizerunek jest zbieżny z tym, czego od nas oczekują.

Podobny zajmujący post przedstawiany jest tutaj, zatem odwiedź witrynę maszyn do szycia łucznik i zobacz, jakie informacje tam przeczytasz. One też Cię zainteresują!

Wydaje się to proste, do przeprowadzenia na własną rękę, natomiast my stanowczo polecamy skorzystanie ze szkolenia dress code- znajdziesz je tu: szkolenie dress code.

stylistka, kobieta

Autor: Josh Jordan
Źródło: Galeria Mokotów

Z jakiego powodu? Bo biega tu nie tylko o nauczenie się jak być ubranym profesjonalnie, odpowiednio do okazji, jak należycie reprezentować swoją firmę, zrobić świetne pierwsze wrażenie, ale także jak zaznaczyć swoją indywidualność, atuty. Szkolenia dress code wprowadzą cię w tajniki takiego sposobu doboru garderoby, który pomoże ci odnieść sukces. Osobom, które wizyta w sklepie przyprawia o ból głowy, a wynikiem jest sterta ciuchów zalegających później w garderobie polecamy skorzystanie z usługi o nazwie personal shopper. Polega ona na oddaniu się w ręce stylisty, który przejrzy naszą szafę, pozbędzie się nieużywanych i niepasujących do nas sztuk odzieży, a potem dopomoże nam skompletować garderobę od początku – metodycznie, biorąc pod uwagę naszą pracę, styl życia, potrzeby i zamiłowania.

Doradca koncentruje się przede wszystkim na naszym wyglądzie – uczy, w jaki sposób decydując się na dane fasony damy radę zaakcentować walory sylwetki oraz oczywiście ukryć jej mankamenty. Co istotne usługi personal shopper nie są przewidziane tylko dla bogaczy i dyrektorów (profesjonalny personal shopper). To inwestycja, dzięki której zyskamy garderobę zaopatrzoną obficie i na każdą okazję. Zainwestowana w doradztwo suma to zarazem oszczędność na bezsensownych i zbędnych zakupach.

kobieta z torbami, zakupami

Autor: iStock
Źródło: iStock
Nie do pominięcia jest również kwestia czasu, który zaoszczędzimy na bezsensownym bieganiu po sklepach – stylistka będzie wiedziała, gdzie dobrze jest się udać w zależności od naszych wymogów i wielkości portfela. Usługi personal shopper są coraz bardziej dostępne, właściwie w każdym większym mieście możemy je znaleźć, na przykład w Poznaniu po wpisaniu tej frazy w wyszukiwarkę dostaniemy kilka rezultatów. Naturalnie, gdzie jest rywalizacja, tam nieustannie dba się o poziom swoich usług.

Nikogo już chyba nie musimy przekonywać, że jest to typ pomocy, z jakiego każdy może, a często powinien skorzystać.