Redagując tekst o modzie męskiej już na początku należałoby napisać, że z reguły faceci nie lubią poruszać tematów dotyczących trendów obowiązujących w dzisiejszych czasach. To, co pozostawało modne kiedyś, bywa noszone przez niektórych, zwłaszcza tych starszych dżentelmenów, i teraz. Nie w każdym przypadku bywa to kwestia przyzwyczajenia – niekiedy garnitury uszyte przez zmarłego już krawca leżą bardzo dobrze i naprawdę szkoda wyrzucać tych kilkuletnich strojów.

Nowości w świecie męskiej mody bywają dla niektórych mężczyzn tematem tabu, co nie zmienia faktu, że młodzi dżentelmeni i ludzie biznesu lubią i muszą dobrze wyglądać

Redagując tekst o modzie męskiej już na wstępie trzeba byłoby napisać, że z reguły mężczyźni nie lubią poruszać tematów tyczących się trendów obowiązujących w współczesnych latach. To, co było modne kiedyś, jest zakładane przez niektórych, zwłaszcza tych starszych dżentelmenów, i teraz. Nie zawsze jest to kwestia przyzwyczajenia – czasami garnitury uszyte przez zmarłego już krawca leżą jak ulał i naprawdę szkoda pozbywać się tych kilkuletnich ciuchów.

Męska moda

Autor: Che Rosales
Źródło: http://www.flickr.com
Moda męska, zupełnie tak samo jak ta damska, przeobraża się z roku na rok. Jednak faceci raczej nie przywiązują szczególnej wagi do tego faktu. Nie interesuje ich temat nowinek i tego, co jest trendy. Wyjątkiem od wspomnianej zasady mogą być szczególne uroczystości familijne, gdy trzeba wybrać się na zakupy i nabyć nie tylko szykowny frak, ale i półbuty, a nawet drobne akcesoria, czyli np. spinki do rękawów koszuli z długom rękawem.
Moda męska rzadko kiedy jest przedmiotem zainteresowania ze strony sześćdziesięciolatków. Nieco odmienne rzecz ta się ma w przypadku nastolatków. Tacy faceci pragną przypodobać się swoim rówieśnicom. Na nową limuzynę nie każdego stać, lecz na nową oraz modną koszulę już tak. Zresztą ubranie to jeszcze nie wszystko. Dla uzupełnienia garderoby niezbędne bywają również dodatki, czyli w czasie zimy szaliki, a letnią porą pasek skórzany podtrzymujący przewiewne szorty. Interesujące dane: mokasyny męskie marki kacper.Tajemnicą gustownego stroju pozostaje umiejętność, z którą dana osoba komponuje poszczególne elementy garderoby. Nie wystarczy bowiem zakupić bardzo drogie sandały, ale przy okazji nie zapominać o tym, żeby nie zakładać do nich skarpetek, nawet jeżeli są firmowe. W szarym życiu normy tyczące się komponowania danych ubrań i dodatków do nich bywają mniej restrykcyjne niż te, które obowiązują w świecie poważnego biznesu. Dla zainteresowanych: ciekawe mokasyny męskie geox.

Modny mężczyzna

Autor: Digel
Źródło: Digel
Biznesowa moda męska bywa dość nudna. Bez względu na wiek zarządcy, jego wygląd nie może pozostawiać nic do życzenia. I wcale nie chodzi tutaj jedynie o to, by ubrania wyjściowe były najwyższego gatunku. Specjaliści od dobrego wizerunku podpowiadają, że dodatki do ubrań są w stanie wzbudzić ufność wśród rozmówców lub przeciwnie, z kretesem podkopać autorytet konkretnego biznesmena.

Jeżeli odnalezienie dodatkowych informacji na prezentowany temat jest dla Ciebie bardzo istotne, to aby je uzyskać prześledź witrynę, na której je z pewnością zobaczysz.

A kompozycją, która podobno potrafi zdziałać cuda jest połączenie jasnoniebieskiej koszuli z ciemnoczerwonym krawatem.