Każda mama chce, aby jej dziecko ładnie wyglądało. Gdy tylko widzi fajne spodenki albo piękną sukienkę na wystawie, natychmiast ma zamiar ją kupić. Jednak zanim pójdziemy do sklepu, warto jest poznać aktualne mody, które wyznacza moda dziecięca, aby w szafie malucha były wyłącznie najbardziej pożądane w tym sezonie ciuchy. Nie zapominajmy tylko, aby nie przebrać naszej pociechy, gdyż najistotniejsza jest jego wygoda.

Modny maluch, czyli w co ubrać swoje dziecko?

Każda mama chciałaby, by jej dziecko ładnie wyglądało. Gdy tylko zobaczy fajne spodnie bądź piękną sukienkę na wystawie, momentalnie ma zamiar ją kupić. Jednak nim wybierzemy się do sklepu, dobrze jest poznać najnowsze tendencje, które określa moda dziecięca, by w garderobie malucha znalazły się wyłącznie najbardziej pożądane w obecnym sezonie ubrania. Pamiętajmy tylko, by nie przebrać naszej pociechy, gdyż najważniejsza jest jego wygoda.

Moda dziecięca

Autor: Igor Menezes – Photographer
Źródło: http://www.flickr.com
Zacznijmy od dziewcząt, które kochają przebierać się w ubrania własnych mam już od najmłodszego wieku. W tym sezonie tak nie będzie, gdyż małym damom z pewnością będą podobać się propozycje przygotowane specjalnie dla nich. Są to nade wszystko śliczne, zwiewne sukieneczki w kwiaty, jakie mogą założyć i do szkoły, i na niedzielny spacer z rodzicami. Projektanci mają też na względzie, by dzieci czuły się wygodnie, więc na co dzień proponują ubrania z lnu albo bawełny, jakie świetnie się układają i nie ograniczają ruchów. Można przebierać spośród wszelkiego typu koszulek, spodni oraz spódniczek, w zależności od pogody oraz nastroju malucha.

Modny jest również jeans, zwłaszcza zmiksowany z bardziej delikatnymi kolorami. W przypadku chłopców najmodniejsze w obecnym sezonie są kolekcje skejtowe, dzięki temu ciuchy są nadzwyczaj wygodne oraz nie przeszkadzają w codziennej zabawie, także na placu zabaw czy na rowerze. Szerokie spodnie zdobione są atrakcyjnymi wizualnie napisami, które skutecznie przykuwają uwagę. Chłopcom poleca się również bluzy, przede wszystkim z kapturem. Można wybrać nad wyraz ceniony w tym sezonie błękit albo postawić na inne kolory, w szczególności lubiane przez naszą pociechę. Sprawdź więcej: .

Nie zapomnijmy też o butach. Jak zawsze powszechne są buty sportowe. Jeżeli pociecha ma jeszcze kłopoty z samodzielnym wiązaniem obuwia, najlepiej będzie wybrać adidasy na rzepy, jakie są nie tylko komfortowe w nakładaniu, lecz też ładnie prezentują się na nodze w połączeniu ze skejtowymi spodniami. Tak ubrany maluszek jest gotów na każdą przygodę. Zobacz więcej: modne kalosze dziecięce lemigo.

Troska o wygląd dziecka to jeden z kluczowych obowiązków każdego rodzica. Orientując się, jakie trendy są aktualnie na czasie, prościej będzie zadbać o modny wygląd maluszka oraz spowodować, że będzie się dobrze czuł w towarzystwie swoich rówieśników.