Wielu mężczyzn ma trudności w dobieraniu elementów stroju tak, by wyglądać dobrze niezależnie od sytuacji. Obowiązujący w pracy strój formalny to jak najbardziej znaczne ułatwienie, gdyż wystarczy ubrać garnitur. Co jednak z mniej oficjalnymi okazjami?

Męska moda każdego dnia – czyli wyglądaj wygodnie oraz stylowo

Wielu mężczyzn ma trudności w dobieraniu elementów garderoby tak, by wyglądać świetnie niezależnie od sytuacji. Obowiązujący w pracy strój formalny to na pewno znaczne udogodnienie, bo wystarczy założyć garnitur. Co jednak z mniej formalnymi okazjami?


Wypracuj swój styl

model, modnie ubrany facet

Autor: Blue Inc
Źródło: http://www.flickr.com
Można by sądzić, że każdy ma własny styl ubierania. W końcu niektórzy wybierają tradycyjną elegancję, inni sportowy luz, a jeszcze inni wybierają oryginalne zestawienia, jakie przykuwają uwagę. W praktyce jednak połączenie danych elementów garderoby w taki sposób, żeby całość prezentowała się proporcjonalnie, wcale nie jest takie łatwe. W rezultacie popełniamy błędy, albo stylizacje wyglądają nieatrakcyjnie i nudno- Letnie garden party – w co się ubrać na wieczorną imprezę?. Niektórzy postanawiają zaufać swojej partnerce i radzą się żony bądź dziewczyny w kwestiach doboru koszuli na mniej oficjalne okazje, czy zestawienia jej z kardiganem. Inni przeglądają internet poszukując najbardziej modnych rozwiązań, które mogliby wykorzystać ubierając się na co dzień. Jeszcze inni nie przykładają większej uwagi do stylizacji i wybierają przede wszystkim na komfort i wygodę. Jeżeli natomiast chcesz wykreować własny styl, wybieraj w pierwszej kolejności te części garderoby, w jakich czujesz się dobrze.

Co powinien posiadać w szafie każdy mężczyzna?

Garnitur i biała koszula to na pewno klasyka męskich stylizacji, jednakże tego rodzaju zestawienie sprawdza się szczególnie w pracy i na nieco bardziej oficjalne okazje. A co ze strojem na co dzień? Tutaj konieczny jest standardowy T-shirt, najlepiej w różnych kolorach. Wybieraj modele wykonane z dobrej jakości materiału, gdyż w przeciwnym wypadku stracą fason już po pierwszym praniu i będą prezentowały się źle- jego styl.

Te z napisem bądź aplikacją z przodu mogą podkreślać osobowość właściciela, bądź jego zainteresowania. T-shirt świetnie sprawdzi się w zestawieniu z klasycznymi spodniami. Jeansy o prostym kroju to podstawa różnych stylizacji. Można je zestawiać z marynarką czy też eleganckim swetrem na nieco bardziej wyjściowe okazje, ale również dobrze sprawdzą się z koszulą w kratkę. Tutaj również należy postawić bardziej na jakość, niż ilość – zdecydowanie lepiej mieć w garderobie jeansy dobrej firmy, niż kilka modeli, które szybko się rozciągną.