Panie uwielbiają torebki. Kolekcjonujemy je, zestawiamy adekwatnie do stroju, przenosimy w nich wszelkie nasze skarby. Tymczasem każda pani jest inna i nie do każdej pasuje taka sama z torebek.

Jakim sposobem dopasować idealną torebkę?

Kobiety ubóstwiają torebki. Zbieramy je, dobieramy odpowiednio do odzienia, przenosimy w nich wszystkie nasze skarby. Jednak każda kobieta jest inna i nie do każdej z nas pasuje każda z torebek.

torebki

Autor: Tosca Blu
Źródło: Tosca Blu

Oto porady, czym musimy się kierować ażeby wybrać dla siebie stosowną torebkę. Po pierwsze – dobierz torebkę do swej figury: przeciętna lub duża dla pań puszystych, mniejsza albo średnia dla pań o średniej budowie zaś malutka dla pań o drobnej budowie ciała. Gdy wybierasz torebkę zakładaną przez ramię upewnij się, że jej pasek posiada właściwą długość. Dobieraj ją do okazji, przykładowo na co dzień – torba na ramię, do sukienki – kopertówka, na wieczór z kolei – miniaturowa torebeczka do ręki. Ciekawe dane: modne listonoszki.

Zastanów się nad swoim stylem życia.

Jeżeli interesuje Cię prezentowany temat, odszukaj więcej tutaj (http://www.ratowniczy-sklep.pl/) informacji na ten wątek, które okażą się niezwykle fascynujące i na pewno wciągną Cię całkowicie.

Kupujesz nową torebkę, ale do czego będzie ci ona służyć? Nie musisz nabywać torebki, identycznej jaką miałaś poprzednio. Być może przeszłaś już na emeryturę i nie musisz dźwigać z sobą aż tylu rzeczy? W takim razie wystarczy mała, torebeczka do ręki. Zwróć uwagę

Czerwona torebka

Autor: Christine und Hagen Graf
Źródło: http://www.flickr.com

na codzienne działania. Panie, które wiele podróżują bądź chodzą na uczelnię, będą z pewnością gustować w teczkach bądź torebkach z dłuższym paskiem, przewieszonych przez ramię. Takie torby są obszerniejsze, a dodatkowo lepiej ochraniają nasze dokumenty, ponieważ dokładnie przylegają do ciała.

Pomyśl, w jakim stylu z reguły się ubierasz. Jesteś zatrudniona w biurze i na co dzień nosisz neutralne, stroje? Najlepszą będzie dla ciebie gustowna torebeczka na ramię lub do ręki. Dla pań uwielbiających wyraźne kolory i rzucającą się w oko biżuterię, najlepsze są kopertówki bądź też torebki do ręki w neutralnych barwach. Sprawdź tu: czytaj.

Osoby cierpiące na kłopoty z kręgosłupem, powinny w miejsce torebek nosić plecaczki albo malutkie torebeczki przewieszane przez ramię. Wybierać wtenczas trzeba torebki z płaskim, szerokim ramiączkiem i nigdy ich nie przeciążać.

Natomiast to czy są to torebki ze skóry, z tkaniny czy z odmiennego rodzaju materiału zależy jedynie od naszych osobistych upodobań i od wyobraźni. Wszelakiego typu torebki znajdziemy także w sklepach internetowych, które oferują ogromną ilość deseni i kolorów torebek. Znajdziemy w nich nie jedynie torebki damskie skórzane lecz również plecaczki i torby podróżne.