Ktoś, kto wynajdzie w pełni skuteczne lekarstwo na zmarszczki z pewnością stanie się najbogatszym człowiekiem na świecie. Bowiem niewiele jest pań, które za skuteczne wyeliminowanie ich nie chciałyby zapłacić małej fortuny.

Jakie są obecnie metody i techniki na jak najbardziej skuteczną walkę z tak bardzo nielubianymi przez większość pań zmarszczkami.

Ktoś, kto wynajdzie stuprocentowo skuteczny lek na zmarszczki z pewnością pozostanie jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Bowiem mało jest kobiet, jakie za skuteczne wyeliminowanie ich nie zapłaciłyby małej fortuny.

Jednak na razie wydają one pieniądze na techniki, które mogą pozwolić na całkiem skuteczną eliminację zmarszczek, lecz całkiem ich będą eliminować. Jedną ze starszych, lecz nadal stosowanych w kosmetycznych gabinetach, jest botoks w Warszawie.

twarz

Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co

Wbrew wielu obiegowym opiniom botoks jest niezwykle skuteczną i bezpieczną metodą. Same zabiegi zabiegi spa bydgoszcz będą polegać na wstrzykiwaniu malutkich dawek toksyny botulinowej do wybranych fragmentów twarzy, przez co wyeliminowane zostaną kłopoty związane ze zbytnimi skurczami mięśni. Botoks ma działanie miejscowe tylko w obrębie mięśni, w które został wstrzyknięty, powodując ich rozluźnienie i wygładzenie. Przez to po paru tygodniach od wykonania zabiegu skóra na twarzy wygląda znacznie młodziej, a duża część wcześniejszych zmarszczek po prostu znika.

kobieta

Autor: anton petukhov
Źródło: http://www.flickr.com
Następnym sposobem na poprawę wyglądu swojej twarzy będzie wypełnianie zmarszczek w Warszawie. Najczęściej zabieg ten wykonuje się wykorzystując kwas hialuronowy, zwany też przez wiele osób eliksirem młodości. Substancja ta jest naturalnie obecna w organizmie człowieka, przez co jest całkowicie bezpieczny i nie będzie powodował praktycznie żadnych uczuleń i alergii. Podstawową rolą tego kwasu będzie wiązanie wody, lecz wraz z upływem lat jego ilość w komórkach maleje, powodując przez to kłopoty ze skórą. W opisywanym zabiegu do zmarszczek wstrzykuje się właśnie ten kwas o odpowiednio dobranym stężeniu, przez co zaczyna on na powrót związywać wodę i nawilżać skórę, powodując jej sprężystość i gładkość. Rezultaty działania kwasu widoczne będą praktycznie od razu i mogą się utrzymywać nawet przez parę miesięcy. Po tym okresie czasu kwas zostanie wchłonięty i niezbędna jest powtórka zabiegu. Lecz z powodu tego, że metoda ta jest bardzo bezpieczna i nie będzie powodować żadnych powikłań, to żadnego problemu można ją regularnie stosować. Więcej informacji na portalu .