Jeżeli idzie o długość kiecki to uważam, iż najlepszym doborem będą suknie kończące się w okolicy kolana albo długie.
Zanadto króciutkie sukienki mogą wyglądać wyzywająco, a uroczystości weselne to jednak okazja kiedy powinnyśmy prezentować się nie seksownie, a selekcjonować eleganckie sukienki.
Jeżeli idzie z kolei o krój sukienki, to w tym miejscu dobra informacja, gdyż mamy pełną dowolność.

Jaka sukienka na wesele?

Jeżeli chodzi o długość sukienki to uważam, że najlepszym wyborem będą kiecki kończące się w pobliżu kolana czy długie.
Zbyt krótkie kiecki mogą prezentować się wyzywająco, a uroczystości weselne to jednak sposobność kiedy powinnyśmy prezentować się nie seksownie, natomiast wybierać eleganckie sukienki.
Jeżeli idzie z kolei o krój sukienki, to tutaj dobra wiadomość, bowiem mamy pełną dowolność.

sukienka na wesele

Autor: Benjamin Linh VU
Źródło: http://www.flickr.com

Powinniśmy po prostu zakupić model, który będzie dopasowany do naszej figury (podkreśli najwęższe partie ciała, czyli na przykład talię oraz skryje jej felery, czyli dla przykładu rozkloszowana kiecka skryje masywne uda).
Sport, bieganie

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Czego nie zakładać na uroczystości weselne? Pamiętajcie o tym, iż jeżeli ceremonia odbywa się w kościele, wówczas wyzywające kreacje z pewnością odpadają. Kiecki o długości mini, bądź też bardzo głębokie dekolty zostawiamy może lepiej przykładowo na imieniny albo wykorzystujemy na panieński wieczór. Uroczystości weselne to impreza, którą para młoda aranżuje mniej więcej rok (albo i dłużej!). Trzeba uszanować ich kłopot i akurat na tą okazję przemyśleć swój ubiór i nie wkładać pierwszej lepszej kiecki chwilę przed wyjściem. Gdyż może okazać się, że naszą jedyną opcją będzie przykładowo czarna mini. Sukienka na wesele pamiątki ślubne dla gości już nabyta, a co przyodziać na sukienkę? To jest faktycznie spory kłopot. Większość kiecek najlepiej wygląda saute! Bez narzutek itd.

Najlepszym wyjściem jest moim zdaniem wybranie delikatnego szala (na pewno nie futrzanej etoli), płaszcza czy marynarki. Nie przepadam za pelerynkami i praktycznie unikam ich jak tylko mogę.
,