Lipofilling piersi to procedura chirurgiczna, jaka polega na powiększaniu piersi poprzez uzupełnienie ich własną tkanką tłuszczową. To sprawia, że można stracić kilka centymetrów tam, w miejscu w jakim mamy ich za dużo, a zyskać kilka tam, gdzie ich potrzebujemy. Na czym polega taki zabieg?

Jak poprawić swój biust? Jaki sposób jest najbardziej właściwy? Czy zwiększanie biustu tłuszczem jest jak najbardziej bezpieczne?

Lipofilling piersi to procedura chirurgiczna, która polega na powiększaniu piersi poprzez uzupełnienie ich własną tkanką tłuszczową. To sprawia, że można stracić parę centymetrów tam, gdzie mamy ich zbyt wiele, a zyskać kilka tam, gdzie są naprawdę potrzebne. Na czym polega taki zabieg?

Lipofiling to świetna alternatywa dla bardziej inwazyjnego sposobu powiększania piersi poprzez wszczepienie implantów. Faktycznie wielką zaletą tego rodzaju metody jest fakt, że do zabiegu stosuje się materiał całkowicie naturalny, to oznacza, że ryzyko reakcji alergicznych jest znikome. Ponadto znaczy to również odessanie tkanki tłuszczowej z takich miejsc, w jakich jest zbędna, czyli fałdy brzucha czy biodra. Powinniśmy korzystać z najlepszych zabiegów tego rodzaju, co oznacza modelowanie sylwetki Kraków – przeczytaj więcej.

naga siedząca kobieta

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Pierwszym etapem zabiegu takiego typu jest liposukcja, czyli odessane tłuszczu. Przy ogólnym znieczuleniu w tkankę tłuszczową wstrzykuje się roztwór soli fizjologicznej, lidokainy i adrenaliny, to zmiękcza tłuszcz, a także powoduje, iż obkurczają się naczynia krwionośne. W dalszej kolejności na skórze robione są nacięcia, przez które odsysany jest tłuszcz. Kolejny etap to przygotowanie uzyskanej tkanki tłuszczowej. Tkanka tego rodzaju jest odwirowywana, dzięki czemu woda i martwe komórki są oddzielane od komórek macierzystych oraz pełnowartościowych komórek tłuszczowych. Dzięki nim, tkanka bardziej sprawnie się regeneruje, stan skóry się dość znacznie poprawia. Ostatni etap zabiegu to przeszczep przygotowanego tłuszczu. Wprowadzany jest on pod skórę przy pomocy bardzo cienkich kaniuli.

Ekscytuje Cię omawiana kwestia? Jeśli tak, to zapraszamy do lektury (http://uroczysko7stawow.pl/bezpieczny-hotel) innego tego rodzaju wpisu – on też jest godny uwagi.

Cienkie pasma wstrzykiwane są między gruczoł a skórę, do mięśnia piersiowego oraz wokół piersi. Cały zabieg jest szybki, gdyż odbywa się podczas jednego dnia. Robią go najbardziej fachowe kliniki, takiego rodzaju jak powiększenie biustu tłuszczem Wrocław . Lipofilling piersi sprawia nie tylko ich powiększenie, lecz i ujędrnienie.

Kiedy przeczytasz już informacje na omawiany wątek, to poczytaj tu (https://theomarvee.com/) też inne teksty na ten temat – one również będą wciągające.

Piersi po zabiegu prezentują się naturalnie. Dobry lekarz powinien również zadbać o właściwe wymodelowanie piersi, przykładowo zlikwidować ich asymetrię. Zabieg może być wykonywany u kobiet, które potrzebują rekonstrukcji piersi, na przykład po mastektomii. Ale jest także rekomendowany dla każdej kobiety, jaka pragnie mieć większe piersi, a jednocześnie schudnąć w niektórych partiach ciała. Tego rodzaju zabieg sprawia, że to naprawdę jest realne.