Mówi się, iż damska torebka jest niczym studnia bez dna. Klucze, butelka wody czy ciekawa powieść ulubionego autora – to jedynie nieliczne przykłady. Ale aby było to możliwe, musi być uszyta z dobrego, trwałego materiału i posiadać mocne szwy. To, z czego wykonana jest torebka, ma nie tylko estetyczne, ale też praktyczne znaczenie i przede wszystkim ma wpływ na jej charakter. Dlatego właśnie panie miłością absolutną obdarzyły torebki ze skóry naturalnej.

Jak nosić skórzane torebki?

Mówi się, że kobieca torebka nie posiada dna. Klucze, kosmetyczka czy interesująca powieść ulubionego autora – to jedynie nieliczne przykłady. Ale aby było to możliwe, powinna być uszyta z dobrego gatunkowo, wytrzymałego materiału i mieć mocne szwy. To, z czego powstała torebka, ma nie tylko estetyczne, ale też praktyczne znaczenie i zwykle ma wpływ na jej charakter. Z tego względu panie tak bardzo pokochały torebki skórzane.

Czerwona torebka

Autor: Prayitno / Thank you for (4 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Skórzana torebka to podstawa w szafie kobiet interesujących się modą. Elegancka, funkcjonalna, czego chcieć więcej? Torebki ze skóry naturalnej odnajdą się w każdych okolicznościach – zależnie od fasonu.Nie ma co zastanawiać się czy warto posiadać je w swej garderobie, ponieważ będą nam służyć latami. Należy wspomnieć, że korzystne ceny oferują hurtownia torebek. Tu więcej: modne portfele.

Czarna listonoszka, to nie tylko przydatny, ale też modny dodatek stroju. Można ją łączyć dla ciekawszego efektu z dziewczęcymi sukienkami, tudzież koronkami. Jej nieco poważny charakter zrównoważą jasne, pastelowe kolory. Jeżeli ma to być stylizacja (zobacz również sukienka na chrzciny) „z pazurem”, możemy połączyć torebkę z rurkami, dowolnym T-shirtem z nadrukiem oraz botkami na obcasie, a nawet szpilkami. Przestała działać już zasada Jackie Kennedy (dodatki w tym samym kolorze), toteż stylizacje są bardziej oryginalne.
Do niedawna uważano, że takie modele torebek są zarezerwowane dla nastolatek, panie dojrzałe powinny zaś wybierać klasyczne modele – do ręki. To już przeszłość, ponieważ dziś styliści zdecydowanie odrzucają wszelkie modowe konwenanse. Najnowsze wpisy: .

Torebka klasyczna, w kształcie trapezu tudzież prostokąta to idealny dodatek do pracy i na wieczorną kolację, możemy ją nosić nawet na zakupach. Najlepiej komponuje się z klasycznymi ubraniami. Najbardziej ponadczasowa i zawsze modna, będzie torebka w kolorze czarnym.

Nieważne, na który model się zdecydujemy, możemy być pewne, iż „zadamy szyku”, albowiem torebki ze skóry naturalnej od zawsze stanowiły klasyczny element garderoby i nic nie zapowiada, by kiedykolwiek sytuacja ta uległa zmianie.