Wygładzona skóra na zawsze? Sporo kobiet o niej myśli! Najnowsze kosmetyki, takie jak kremy do depilacji albo wosk na gorąco oraz nowoczesne depilatory potrafią na dłużej zagwarantować efekt jedwabiście gładkiej skóry tak miłej w dotyku jak tuż po depilacji, ale tylko depilacja laserowa potrafi usunąć nadmiarowe włosy na zawsze. Jak to działa?

Zabieg depilacji laserowej – dla kogo i w jakiej cenie? Vademecum depilacji

Idealnie gładka skóra na stałe? Wiele pań o niej myśli! Nowoczesne produkty, takie jak kremy do usuwania owłosienia albo wosk oraz depilatory nowej generacji są w stanie na dłużej zapewnić wrażenie doskonale gładkiej skóry delikatnej w dotyku jak zaraz po usunięciu włosów, lecz tylko depilacja laserowa potrafi usunąć nadmiarowe włosy na zawsze. Jak to działa?

depilacja laserowa nóg

Autor: Elite
Źródło: Elite
Na depilację laserową należy wybrać się do gabinetu medycyny estetycznej czy też do kosmetologa, który posiada niezbędny sprzęt i umiejętności a także wprawę. Jeśli pochodzimy z małego miasta, wybierzmy renomowany salon raczej w większym mieście. Gabinetu można poszukać sugerując się pozytywnymi komentarzami i wpisując „depilacja laserowa Warszawa”. Ten typ zabiegu kosmetycznego powinien być wykonywany przez profesjonalistę. Osoby, jakie uważają, iż pojedyncza wizyta wystarczy, niestety się mylą. Laser wytwarza strumień światła, jaka dostaje się do pierwszych powłok skóry.

Poznaj dodatkowe informacje: .

Taki typ ciepła niszczy cebulki włosa, osłabia je w efekcie czego całkowicie znikają.

Intryguje Cię tematyka poruszana w tym tekście? Zobacz ponadto także inne podobne treści – po prostu wejdź tutaj trycholog wypadanie włosów warszawa.

Depilacja laserowa działa tak samo u wszystkich, ale osoby o mocniejszej pigmentacji włosów i skóry oraz o twardszej budowie włosa maja tendencje do lepszych efektów zabiegu. Na określonej partii ciała zabieg trzeba powtórzyć kilka razy, bo włosy nie rosną równo, a światło działa na włosy w momencie wzrostu. Depilacja laserowa jest zabiegiem trwałym, choć po skończonym cyklu zabiegów trzeba raz na jakiś czas ponowić depilację (aby utrwalić efekty). Tym lepiej znaleźć dobry gabinet polecony przez kogoś albo wyszukany przez „depilacja laserowa Warszawa” i przeprowadzić tam wszystkie zabiegi. Wizyty te podnoszą koszty tego zabiegu.

Naturalnie, szalenie komfortowe jest to, że nie trzeba usuwać włosów mechanicznie. Zwłaszcza latem, gdy częściej pokazujemy nogi albo wkładamy strój kąpielowy. Energia, którą emituje laserowa wiązka, nie jest szkodliwa dla człowieka, nie wnika także w głębokie rejony skóry, dlatego nie powoduje żadnych uszkodzeń, bo wiązka lasera oddziałuje tylko powierzchniowo. Niektóre kobiety skarżą się na pewien dyskomfort czy pieczenie w trakcie zabiegu, ale taki rodzaju dolegliwości to sprawa osobista. Po depilacji laserowej nie wolno stosować żadnych preparatów mogących działać drażniąco skórę.