Czy to wiosna, czy zima, za każdym razem widzimy się z nowinkami modowymi. Każda dama wie, że z momentem zmiany pory roku musi kupić sobie coś innego, niezależnie od tego co to będzie.

Co czeka nas na wiosnę? Jakie tendencje będą często widziane na polskich chodnikach? Dowiedz się już dziś!

Czy to lato, czy jesień, za każdym razem widzimy się z ciekawostkami modowymi. Każda dziewczyna wie, że z momentem zmiany pory roku musi kupić sobie coś innego, niezależnie od tego co to będzie.

obuwie

Autor: SPERA.de Designerschuhe, Taschen und Accessoires
Źródło: http://www.flickr.com
Ze względu na to, że w tym momencie mamy wiosnę oraz czeka nas niedługo lato, całkiem ważną sprawa będą wszelkie informacje tyczące się teraźniejszo występujących trendów. Wszelkie kolorowe gazety damskie podkreślają dominowanie stylu retro. Na wybiegach mamy szansę zobaczyć odzież dla ratownictwa medycznego przypominające nam czasy hipisowskie i barwne dyskoteki, które kojarzą nam się z bibelotami oraz szerokimi dzwonami, też u facetów. Jednakże w miejsce wiernych odsłon przeszłości otrzymujemy ich interpretacje w formie disco garniturów czy sukni boho. Na czasie są frędzle, które póki co osiągają rozmiar XXL. Niewątpliwie modne są spódniczki mini, chociaż nie wiadomo, czy kiedykolwiek zginęły z horyzontu. Obecnie w asymetrycznej odsłonie. Wraca również stara miłość zwana dzwonami. Fakt, iż nie zdają się do jeżdżenia na rowerze, bo zaplątują się w łańcuch i to jest ich ogromna wada, jednak atmosferę robią. Obecnie modne buty damskie to gladiatorki, a najbardziej modnym kolorem pory roku jest żółty. Podziwiając pokazy mody mamy szansę skierować uwagę na siatkowe sukienki. Czytaj więcej tutaj: najnowsze buty sportowe damskie kraków.

obcasy

Autor: Via Roma
Źródło: Via Roma
Stylowymi akcesoriami są bez wątpienia naszyjniki oraz zwisające kolczyki. Te z ekspresyjnymi oczkami fantastycznie wmieszają się w styl boho, czy hippie. Jak zawsze najbardziej odpowiednia jest biżuteria w srebrnym kolorze. Często spotykanym połączeniem pod względem kolorystycznym są właśnie dodatki i modne buty damskie. Aktualne są też apaszki, w różnego rodzaju wzory, od pepitek do wspaniałych wielokolorowych kwiatków. Ostatecznie na wiosnę oraz lato nie powinniśmy się ograniczać. W końcu promyki słońca każdemu motywowi oraz kolorowi dadzą wdzięku. Proponuję połączyć barwy ciemniejsze albo mniej rażące z wyrazistymi kolorami lata, np. ciemna zieleń z żółtą koszulą z zielonymi elementami. Może być też gładka, a do tego śliczne zielone buty bądź torebka. Unikajmy przerostu formy nad treścią, nie rzadko lepiej nie wzbogacać się w dodatki, jednak powariować z łączeniem różnych elementów odzieży. Toteż, bawmy się kolorami i modą! Sprawdź więcej: buty sportowe damskie w lublinie.